Portál  |  STAG  |  e-mail
ZaměstnancůmFor employees

Zaměstnancům

Ubytování na kolejích UP

Zaměstnanci Univerzity Palackého mohou využít nabídky krátkodobého i dlouhodobého ubytování za zvýhodněné ceny. Právě pro ně jsou určeny koleje ve Vančurově ulici. Ubytovat se mohou v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích včetně sociálního zařízení. Cena za lůžko a noc se odvíjí podle kategorie ubytování.

Stravování v menzách UP

Zaměstnanci UP se stravují v několika moderních menzách, z nichž největší se nachází přímo v hlavním areálu univerzitních kolejí na Envelopě. Na teplé jídlo si mohou zajít také do menzy na třídě 17. listopadu, Křížkovského a Šmeralově ulici, v Holici či v Neředíně. Využít mohou identifikační kartu k objednání přes internet (http://menza.upol.cz). Na výběr je sedm obědových – hotových i minutkových – jídel v cenovém rozpětí 24–48 Kč a specialit 52-77 Kč. K hlavním jídlům je možné dokoupit také polévku, saláty a další sortiment dle aktuální nabídky.

Další služby

Kromě bydlení se postaráme také o další přání našich klientů: bez problémů vyřešíme občerstvení pro hosty na konferencích, seminářích nebo nejrůznějších firemních či sportovních akcích.

Pokud plánujete pořádat soukromou či firemní oslavu, můžete využít konferenční místnost na koleji Šmeralova 6. Kapacita konferenční místnosti je 48 míst, v rámci oslav je nutné objednat konzumaci hotových jídel či švédských stolů. Ukončení akce ve 22:00 hodin. Objednávky na tel. čísle: 585 638 020.

Nahoru

Letní ubytování pro jednotlivce i kolektivy za výhodné cenyKOLEJNET - připojení studentů UP k internetuInformační server SKM

Kontakty:

Ubytování studentů
Dlouhodobé ubytování studentů - kontakty

Ubytování zaměstnanců, lektorů UP, veřejnosti a krátkodobé pro studenty
tel.: 777 000 202, 585 638 016
hotel@upol.cz  
více...

Stravování
Vedoucí menz SKM UP
tel.: 585 638 020
menza@upol.cz
více...

 

  

Stránka aktualizována: 03. 03. 2016, Jaroslav Vrba