Portál  |  STAG  |  e-mail
VeřejnostiFor the general public

Veřejnosti

Ubytování

Od začátku letních prázdnin do poloviny září nabízíme ubytování pro hosty. Ubytování hostelového typu poskytujeme účastníkům sportovních a jiných akcí UP, turistům a návštěvníkům města za zvýhodněné ceny. Hosty rádi přivítáme také přes akademický rok, o možnosti jejich ubytování rozhodnou volné kapacity lůžek. Velmi náročným klientům můžeme nabídnout apartmány, garsoniéry a byty v atraktivních kolejích v Neředíně, ve Vančurově ulici aj. Hosté se mohou ubytovat v jednolůžkových či dvoulůžkových pokojích včetně sociálního zařízení. Cena za lůžko a noc se určuje dle kategorie ubytování.

Ubytování poskytujeme skupinám nad deset osob, držitelům mezinárodních studentských průkazů a dětem do 15 let s výraznými slevami.

Objednávky a další informace:
Ubytovací kancelář SKM UP
Šmeralova 12
Olomouc, 771 11
E-mail: hotel@upol.cz

Telefon: 777 000 202
585 638 016

Opens internal link in current windowSeznam ubytovacích zařízení SKM UP

Stravování v menzách UP

Menzy Univerzity Palackého nejsou otevřeny jen pro studenty a zaměstnance univerzity, ale s oblibou se v nich stravují i bývalí zaměstnanci UP - důchodci, ale také široká veřejnost. V menzách je také možné platit stravenkami Sodexo, Dejeuner a Edenered.

Pronájem konferenční místnosti

Pokud plánujete pořádat soukromou či firemní oslavu, využijte konferenční místnost na koleji Šmeralova. Kapacita konferenční místnosti je 48 míst, v rámci oslav je nutné objednat konzumaci hotových jídel či švédských stolů. Ukončení akce ve 22:00 hodin. Objednávky a bližší informace získáte na tel. čísle: 585 638 020.

Nahoru

Letní ubytování pro jednotlivce i kolektivy za výhodné cenyKOLEJNET - připojení studentů UP k internetuInformační server SKM

Kontakty:

Ubytování studentů
Dlouhodobé ubytování studentů - kontakty

Ubytování zaměstnanců, lektorů UP, veřejnosti a krátkodobé pro studenty
tel.: 777 000 202, 585 638 016
hotel@upol.cz  
více...

Stravování
Vedoucí menz SKM UP
tel.: 585 638 020
menza@upol.cz
více...

 

  

Stránka aktualizována: 18. 06. 2015, Jaroslav Vrba