Portál  |  STAG  |  e-mail
DlouhodobéLong-term housing

Dlouhodobé ubytování

Ubytování na moderních olomouckých kolejích je určeno především studentům denního studia. Zažádat si o něj mohou i ostatní zájemci – o jejich bydlení na kolejích rozhodne počet volných lůžek. Vysokoškolákům jsou určeny především dva hlavní areály: koleje na Envelopě a Neředínský kampus. U obou lokalit se mladým lidem nabízí řada míst, kde mohou trávit volný čas – sportoviště, restaurace, kluby.

Posluchači olomoucké univerzity bydlí v jedno, dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením v areálu kolejí na Envelopě (17. listopadu, Bedřicha Václavka, Generála Svobody, J. L. Fischera, Šmeralova), v nových kolejích Neředínského kampusu (Neředín I, Neředín II, Neředín III, Neředín IV), v kolejích Evžena Rošického a Chválkovice.

K běžnému vybavení kolejí patří internetové přípojky (pro držitele studentských karet platných v EU) a telefony připojené na celouniverzitní síť, vybavené kuchyňské kouty, studovny, TV místnosti, prádelny, sušárny a internetová pracoviště. V těsné blízkosti areálů kolejí se nacházejí menzy, parkoviště, zastávky MHD, sportoviště, ordinace lékařů a také studentské kluby – mezi nejznámější studentské kluby patří U-klub či Doga.

Letní ubytování pro jednotlivce i kolektivy za výhodné cenyKOLEJNET - připojení studentů UP k internetuInformační server SKM

Kontakty:

Ubytování studentů
Dlouhodobé ubytování studentů - kontakty

Ubytování zaměstnanců, lektorů UP, veřejnosti a krátkodobé pro studenty
tel.: 777 000 202, 585 638 016
hotel@upol.cz  
více...

Stravování
Vedoucí menz SKM UP
tel.: 585 638 020
menza@upol.cz
více...

 

  

Stránka aktualizována: 11. 06. 2015, Petr Jasný