Portál  |  STAG  |  e-mail
Náměty a připomínkySuggestions and comments

Náměty a připomínky

18-09-15 14:08:46
Susterova Kristina
Ubytovanie
Dobrý deň, 15.9.2015 som sa ubytovala na kolej 17. listopadu. Už dosť ma rozhodil fakt, že som sa nemohla ubytovať už 11.9. kvôli tým športovým hrám (či čo presne to bolo), pretože mi škola začala už 14.9. a predstava, že by som sa mala ubytovať zatiaľ na inú kolej a potom sa zasa presúvať nepripadala do úvahy. Ďalšia vec, ktorá ma nepríjemne prekvapila bola tá, že hoci práve v tomto období sa začínajú najväčšie vlny ubytovávania študentov, nebol čas úradných hodín na ubytovacom vôbec predĺžený a keďže som školu mala od 7:00 do 13:55, nemala som vôbec možnosť sa ubytovať. Keď sa mi to konečne 15.9. (utorok) podarilo, započítaná mi bola cena za ubytovanie od 14.9. (od kedy som mala rezerváciu). Bola by som rada, keby mi tá jedna noc bola ďalší mesiac odčítaná, príp. preplatená.

S pozdravom
Kristína Šusterová
20-10-15 10:07:37
Vondrakova Bozena
Ubytovanie
Vážená studentko, České akademické hry pořádá každým rokem jiná univerzita, ty letošní pořádala FTK UP. Po dobu 6. dnů se na koleji 17.listopadu vystřídali v ubytování stovky VŠ sportovců z celé ČR.
Byla Vám nabídnuta možnost se od 11.9.2015 ubytovat na koleji Šmeralova, což znamená při stěhování pouze projít menzovní chodbou do druhé budovy.

S pozdravem B.Vondráková, ved.koleje

< Zpět

Pro diskutování na těchto stránkách se musíte přihlásit (jméno a heslo jako na portálu UP).

Letní ubytování pro jednotlivce i kolektivy za výhodné cenyKOLEJNET - připojení studentů UP k internetuInformační server SKM

Kontakty:

Ubytování studentů
Dlouhodobé ubytování studentů - kontakty

Ubytování zaměstnanců, lektorů UP, veřejnosti a krátkodobé pro studenty
tel.: 777 000 202, 585 638 016
hotel@upol.cz  
více...

Stravování
Vedoucí menz SKM UP
tel.: 585 638 020
menza@upol.cz
více...

 

  

Stránka aktualizována: 05. 08. 2015, Vladimír Kubák