Portál  |  STAG  |  e-mail
Náměty a připomínkySuggestions and comments

Náměty a připomínky

25-03-15 20:07:50
Leo SCHLATTAUER
nová Pizza v menze
Dobrý den,

mohu velice pochválit jakým způsobem poskočila nahoru kvalita pizzy v menze. Všimnul jsem si za poslední dobu výrazné změny.
Zkoušel jsem Pizza Prosciutto, Tyrolskou i Americana a musím říct, že jsou VELMI dobré. Konkurenceschopné s běžnou pizzerií. Kolegům jsem dával ochutnat a taky si ji pochvalovali. Jen tak dál.

Zároveň bych rád pochválil myšlenku tématických dnů. Jako jsou italské, mexické a jiné dny. Chápu, že v závodním stravování nemůžete kouzlit co se týče složitosti přípravy jídel a tak se jídlo velmi neliší od klasiky. Ale jsou i vyjímky. Každopádně nápad je to perfektní a určitě to lidi potěší. Pokud by třeba jedno jídlo z této tématické nabídky bylo i v bufetu nebo na minutkách bylo by to ještě lepší.

Určitě to i kuchaře nutí se nad prací víc zamyslet a třeba je to i víc baví, když se vaří rozmanitější sortiment.


S pozdravem
Leo Schlattauer
26-03-15 07:13:13
Dagmar POCHYLÁ
nová Pizza v menze
Vážený pane Schlattauer,
děkujeme za pochvalu na naše pizzy, velmi nás těší.
Obědové menu mezinárodních kuchyní jsme nejdříve zařadili na klasických obědech. Na základě Vašeho požadavku připravíme jedno jídlo z tématické nabídky v bufetu.
Děkuji za Váš názor a přeji pěkný den.

< Zpět

Pro diskutování na těchto stránkách se musíte přihlásit (jméno a heslo jako na portálu UP).

Letní ubytování pro jednotlivce i kolektivy za výhodné cenyKOLEJNET - připojení studentů UP k internetuInformační server SKM

Kontakty:

Ubytování studentů
Dlouhodobé ubytování studentů - kontakty

Ubytování zaměstnanců, lektorů UP, veřejnosti a krátkodobé pro studenty
tel.: 777 000 202, 585 638 016
hotel@upol.cz  
více...

Stravování
Vedoucí menz SKM UP
tel.: 585 638 020
menza@upol.cz
více...

 

  

Stránka aktualizována: 05. 08. 2015, Vladimír Kubák