Portál  |  STAG  |  e-mail
Náměty a připomínkySuggestions and comments

Náměty a připomínky

20-10-14 14:25:47
Silvie VÁLKOVÁ
Výdejna RUP
V pondělí 20/10 jsem si objednala STUDENTSKÝ TIP: VEG 350g Tortellini s rajčaty a bazalkou, na talíř jsem však dostala kolínka - až na mé upozornění, že je něco jinak, reagovala paní u výdeje jídel s tím, že tortellini nedostali, ale kolínka jsou přece také těstovina a navíc je tam sýr. Přiznám se, že kolínka bych si neobjednala, s táhnoucím se sýrem už určitě ne.
Možná by stačila jen obyčejná maličkost - cedulka s omluvou, aby to nemuseli každému vysvětlovat zvlášť a nečekat, jestli se někdo ozve nebo si nechá dát na talíř cokoli.
A ještě jeden podnět - nešlo by ve výdejně RUP označit nádoby s pitím - co je teplé/studené nebo slazené/neslazené, případně přidat i možnost obyčejné vody, jako je jinde?
Silvie Válková
21-10-14 11:56:54
Dagmar POCHYLÁ
Výdejna RUP
Vážená paní Válková,
mnohokrát děkuji za Vaši připomínku. Šetřením jsem zjistila, že kuchařka vydávala na minutku č. 4 tortellini, ale na poslední strávníky tortellini již neměla a vydávala kolínka. Tuto chybu jsem jí vytkla a Vám jsem oběd dne 20. 10. 2014 zrušila.
Od středy 22. 10. 2014 budou nápoje ve výdejně RUP označeny.
Ještě jednou děkuji za upozornění a přeji hezký den.

< Zpět

Pro diskutování na těchto stránkách se musíte přihlásit (jméno a heslo jako na portálu UP).

Letní ubytování pro jednotlivce i kolektivy za výhodné cenyKOLEJNET - připojení studentů UP k internetuInformační server SKM

Kontakty:

Ubytování studentů
Dlouhodobé ubytování studentů - kontakty

Ubytování zaměstnanců, lektorů UP, veřejnosti a krátkodobé pro studenty
tel.: 777 000 202, 585 638 016
hotel@upol.cz  
více...

Stravování
Vedoucí menz SKM UP
tel.: 585 638 020
menza@upol.cz
více...

 

  

Stránka aktualizována: 05. 08. 2015, Vladimír Kubák