Portál  |  STAG  |  e-mail
MenzyDining halls

Menzy

SKM UP zabezpečuje stravování studenů a zaměstnanců UP a v rámci volných kapacit nabízí i stravování pro ostatní zájemce v těchto výdejnách:


17. listopadu


Neředín


Šmeralova

 


Křížkovského


Holice

 

 

 

Výdejny a menzy nabízí výběr nejméně ze 9 druhů hotových a minutkových jídel. Nabídka obsahuje sortiment české kuchyně, specialit a minutek. Ceny pro studenty a zaměstnance UP se pohybují v rozpětí od 23 Kč do 82 Kč a pro ostatní zájemce od 59 Kč do 113 Kč. K hlavním jídlům nabízíme volitelný výběr polévky od 9 Kč a salátů.

Objednávání, příprava i výdej jídel jsou zajišťovány za pomocí nejmodernějších technoligií a v souladu s vyhláškou č. 137 o hygienických požadavcích na stravovací služby. Komfort strávníků zvyšuje jednoduchý systém využití identifikačních karet a internetového objednávání. Tým pracovníků menzy UP připravuje denně až 6000 porcí jídel, ať se jedná o obědy, večeře, hotová jídla, balená studená jídla či právě objednané minutky.

Těšíme se, že využijete našich služeb!

Objednávka jídla

Objednávka přes internet
Jídlo je možné objednat přes internet na adrese https://menza.upol.cz/webkredit/.
Identifikaci a heslo Vám na požádání vygenerujeme v pokladně menzy (okno pro vkládání záloh).

Objednávka v menze
Pro objednání jídla v budově menzy použijte týdenní objednací snímač, objednací místo, nebo prezentační místo. Pro více informací (popis zařízení, návody) navštivte stránku Objednávka v menze.

Nahoru

Letní ubytování pro jednotlivce i kolektivy za výhodné cenyKOLEJNET - připojení studentů UP k internetuInformační server SKM

Kontakty:

Ubytování studentů
Dlouhodobé ubytování studentů - kontakty

Ubytování zaměstnanců, lektorů UP, veřejnosti a krátkodobé pro studenty
tel.: 777 000 202, 585 638 016
hotel@upol.cz  
více...

Stravování
Vedoucí menz SKM UP
tel.: 585 638 020
menza@upol.cz
více...

 

  

Stránka aktualizována: 25. 06. 2012, Daniel Agnew